NOVINKY
 AIREDALE TERRIER   HISTORIE KONTAKT   ROTTWEILER
     
 
  Průkaz původu  
 
  Štěňata  
 
  Galerie  
 
  Články  
 
  O erdelech  
 
  Nejčastější otázky  
 
  Vzkazy/Diskuse  
 
  Odkazy  
 
 
 
Počet návštěv: 825601
 
 
Vaše jméno:   Váš email: 
Nadpis:        
Váš vzkaz:

Oveření, ochrana proti spamu, napište číslo stodvacetpět: 

Autor: Eva F. + smečka(agayaga@seznam.cz)13.07.09 19:59:53
Paní Marcelo,
máte odpověď v mailu. :)
 
Autor: Marcela(icckkait.hk@hsc.cz)13.07.09 15:13:49
Poděkování žádost o radu
Moc děkuji za Vaše krásné stránky. Byly mi velkou oporou, když odešel můj první erdel (také Fargo Korak). Od té doby je pravidelně navštěvuji, když je mi zle a najdu tam i hodně užitečných informaci. Díky za krásné fotky a zajímavá videa. U zkoušky poslušnosti, jsem nevěřila očím. Co všechno jde a s jakou radostí cvičil. Měla bych dotaz, Na jedné fotografii je krásný vozík za kolo. Pes je evidentně spokojený a co páníčkové? Je těžké s ním jezdit, zatím jsem toho na kole moc nenajezdila. Je od nás z internetu nebo někde ze zahraničí a jaká velikost je nejvhodnější. Dá se s ním jet také jako s kočárkem nebo ho vzít do autobusu. Stalo se mi, že pes nebyl pohyblivý, lékař daleko, návštěvy časté. Pokud víte odpověď budu moc ráda. A ještě, jak naučíte psa do vody nebo je to vrozené? Přes veškerou snahu si pes namočil jen tlapky a pak to vvpadalo, že ho chci utopit a fena ze vzdálenosti dvou metrů s údivem pozorovala psi řádící ve vodě.
 
Autor: Eva F. + smečka(agayaga@seznam.cz)09.07.09 17:24:59
Pro Barču
Díky za pochvalu, nějak v poslední době zanedbávám psaní článků apod. Kolika nejvíce let se dožil rtw, to netuším, zkuste položit dotaz na www.rtw.cz na diskusi. A klobouk dolů, 15ti letý rtw bude bohužel spíše rarita, tak ať tomu Vašemu ještě dlouho slouží zdraví!
 
Autor: Eva F. + smečka(agayaga@seznam.cz)09.07.09 17:22:02
Pro Andreu
Klidně můžete zavolat, pokud máte zájem si podebatovat o stravě pro rtw. Jinak hrubý obrys toho, jak krmím já, najdete na http://www.baron.cz/pes/prirodni-lekarna/clanky/vyziva-psa-jidelnicek-prirozene-syrove-stravy/i-0 :)
 
Autor: Barča(b.sudova@gmail.com)08.07.09 23:44:56
věk
Dobrý den, máte krásné stránky. Konečně jsem si přečetla o rotvících něco autentického a záživného. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo neví, kolika se nejvíce dožil nějaký rotvík. My máme již 15-ti letého a vede se mu dobře, jen ty zadní nožičky..
Hodně úspěchů do budoucna!
 
Autor: andrea(v.viktoria@seznam.cz)05.07.09 03:53:39
rtw
dobry den,cetla jsem si od vas vse o rtw,mam spoustu otazek,ale nejhlavnejsi je ta,co se tyce stravy,moje zlaticko moc nechce granule,nejradej ma varene,kupuji vyrezi veprovych kosti a obiram je a micham s cim koliv-testoviny,vlocky,kroupy.Ale mame doma spor,ze pry rtw nesmi veprove,pritom,je to jedine co ji chutna a pekne potom i roste,samozrejme k tomu dodavam vitaminy na klouby.S pozdravem Andrea a dekuji za odpoved.....ps:samozrejme byla bych nejradsi,kdybych mohla zavolat,abych dostala odpovedi na spoustu otazek co se tyce naseho rtw,mela jsem spoustupsu,ale takoveto plemeno nikdy.
 
Autor: Brůna V.(vaclav.bruna@tiscali.cz)27.05.09 15:33:28
tanec AT
Zdravím, mrkněte na taneční schopnosti dvouleté erdelky: http://www.youtube.com/watch?v=oOeEKlj0IoU
 
Autor: Simona Hošková(simona.hoskova@gmail.com)12.05.09 12:58:47
Gratulace k úspěchům A i B dětiček
Milá paní chovatelko,
moc gratuluji ke krásným výsledkům na poli pracovním či zdravotním Tvých dětiček a přeji jenom samé dobré zprávy.
Srdečně SH
P.S. Velká blahopřání páníčkům!!!
 
Autor: Líba(koberova@iapg.cas.cz)12.05.09 12:35:53
gratulace
Máme moc velkou radost,že to Alotriji tak jde a hlavně také, že má tak skvělou paničku.Moc gratutujeme. Líba a paníček s Aránkem i Kimíkem.
 
Autor: Mathea(Honcova.Anna@gmail.com)11.05.09 15:08:36
Gratulace
Je krasne, jak Alotrijka s panickou pracuji a uzivaji si radosti ze splnenych zkousek:) Moc gratulujeme s celou zlatou smeckou!:)
 
<<   <         >   >>

 
     
 
  Průkaz původu  
 
  Galerie  
 
  Články  
 
  O RTW  
 
  Vzkazy/Diskuse  
 
  Odkazy  
 
Eva Fiedlerová, mobil: +420 777 867 887, email: agayaga@seznam.cz