NOVINKY
 AIREDALE TERRIER   HISTORIE KONTAKT   ROTTWEILER
     
 
  Průkaz původu  
 
  Štěňata  
 
  Galerie  
 
  Články  
 
  O erdelech  
 
  Nejčastější otázky  
 
  Vzkazy/Diskuse  
 
  Odkazy  
 
 
 
Počet návštěv: 836511
 
 

Kondiční předvedení chovných fen - 1.4.2007

Krásné aprílové počasí nás dnes provázelo při povinném kondičním předvedení chovných fen, kterého jsme se zúčastnili s naší Agátou (Erou). Akce pořádaná Českou komorou AT byla jako vždy skvěle připravená (díky, Simonko, za seznam psů), každý z účastníků obdržel dokonce malou pozornost pro pesany.

Sešel se vysoký počet erdelíků - dle údajů 13 psíků na svod mladých, 14 erdelíků na bonitaci a dále pak ještě chovné feny na kondiční předvedení a chovní psi na svod plemeníků. Prostě Apríl patřil erdelům! :)

Jako vždy se nejprve zkontrolovaly čísla čipů zúčastněných psů, poté přišel na řadu svod mladých, předvedly se chovné feny a pak chovní psi, nakonec následovala bonitace.

Agátě bylo doporučeno mírně zeštíhlet, nezbývá než s tím souhlasit, ač denně běhá a má dost pohybu, přece jen se drobátko "obalila". Krmení ve stylu BARF (trefné shrnutí tohoto stylu krmení) jí více nežli svědčí, z nežravce erdelího se stal žravec. Další předvedení Agáty coby chovné feny nás čeká za dva roky.

Po skončení bonitace bylo na programu výcvikové odpoledne, kterého jsme se bohužel neúčastnili, museli jsme prchat směr domov.
Příjemnou náladu z akce jsme zachytili na fotografiích.

 
     
 
  Průkaz původu  
 
  Galerie  
 
  Články  
 
  O RTW  
 
  Vzkazy/Diskuse  
 
  Odkazy  
 
Eva Fiedlerová, mobil: +420 777 867 887, email: agayaga@seznam.cz