NOVINKY
 AIREDALE TERRIER   HISTORIE KONTAKT   ROTTWEILER
     
 
  Průkaz původu  
 
  Štěňata  
 
  Galerie  
 
  Články  
 
  O erdelech  
 
  Nejčastější otázky  
 
  Vzkazy/Diskuse  
 
  Odkazy  
 
 
 
Počet návštěv: 841291
 
 

LVT AT 2006 - Žirovnice u Pelhřimova

Letošní tábor erdelteriérů probíhal v pěkném prostředí kynologického cvičiště v Žirovnici u Pelhřimova. Sešlo se nás tam poměrně hodně od začínajících chovatelů až po ty zkušenější.
Během týdne probíhal výcvik pejsků a v sobotu byl pak tábor ukončen zkouškami dle NZŘ. Myslím, že se tam všem líbilo. Bylo tam spousty možností - jet na nějaký výlet, jít třeba do lesa na houby či borůvky a také v těch vedrech vykoupat pejsky i sebe v rybníku, který je hned vedle.
Chtěla bych poděkovat i p. Aničce Bretschneiderové, která měla velkou zásluhu na tom, že vše probíhalo bez problémů, navíc všem věnovala hodně ze svého volného času, začínajícím chovatelům se věnovala i p. Remsová, která se rovněž snažila pomoci každému, kdo potřeboval poradit a cenné byly i rady od manželů Šabackých, kteří zde s námi také prožili nějakou dobu.
L. Koberová

Děkuji p. Koberové za povídání a fota z letošního erdelího tábora. My jsme se vzhledem k Alotrii nezúčastnily, ale určitě jsme o mnoho přišly. Tak se již teď těšíme na příští LVT AT 2007...
 
     
 
  Průkaz původu  
 
  Galerie  
 
  Články  
 
  O RTW  
 
  Vzkazy/Diskuse  
 
  Odkazy  
 
Eva Fiedlerová, mobil: +420 777 867 887, email: agayaga@seznam.cz