NOVINKY
 AIREDALE TERRIER   HISTORIE KONTAKT   ROTTWEILER
     
 
  Průkaz původu  
 
  Štěňata  
 
  Galerie  
 
  Články  
 
  O erdelech  
 
  Nejčastější otázky  
 
  Vzkazy/Diskuse  
 
  Odkazy  
 
 
 
Počet návštěv: 844550
 
 

IM MEMORIAM - BERNIE BOHEMIA ROTT-BOX

V pátek 7.4.2006 byl doma v kruhu milující rodiny uspán náš milovaný rtw Bernášek ve věku 10 let. Dva měsíce bojoval statečně s hlodající odpornou nemocí, ale již jsme ho nenechali déle trápit.
Není příliš, co dodávat, snad jen, že už teď všem hrozně chybí. Proto je nám nyní dvojnásobnou útěchou jeho vnučka, Beatrice Bonnapo alias Amy.
Zde několik fotografií z oslavy jeho desátých narozenin.


Bernie Bohemia Rott-Box (28.2.1996 - 7.4.2006):
CH ČR, 2x CAC, OV, VT, DKK 0/0, ZM, ZVV1, ZVV2, IPO1, SChH1
S Bernášem jsem se potkala v roce 1996, zcela náhodou, díky panu Hodkovi, který mne znal ze zkoušek a závodů. Majitelé psa se na něj obrátili s prosbou o výcvik - no a už to jelo. Nohatý sebevědomý rtw puberťák, přitom úžasná stará dobrá rtw povaha, která vás nikdy nenechá na holičkách.
Bernáš, neboli pan profesor, pan Pup, byl vtělením pro mě ideální povahy rtw. Přemýšlivý, s nadhledem, přitom s velkým drajvem na obranách (viděl rukáv a temno jak od Jiráska), ve společnosti rtw samců míval také temno, zejména pak na výstavách :-D.
Hodně jsem se s ním a od něj naučila, vděčím mu za pochopení rtw povahy a přístupu k tomuto plemeni. A také jsem ráda, že jsem mohla s jeho dcerou Bernie Od Harachova dvora (zvanou Dorotka, Sádlo) strávit krásných 11 let, a že jeho vnučka Beatrice Bonnapo stále rozdává radost svými ztřeštěnými kousky.
Pupčo, chybíš nám. A navždy budeš chybět.
 
     
 
  Průkaz původu  
 
  Galerie  
 
  Články  
 
  O RTW  
 
  Vzkazy/Diskuse  
 
  Odkazy  
 
Eva Fiedlerová, mobil: +420 777 867 887, email: agayaga@seznam.cz